Andrzejki w bibliotece
28.11.2025 r. klasa II a wybrała się na zajęcia do biblioteki przy ul. Zielonej. Podczas zajęć prowadzonych przez pracownika Muzeum Mazowieckiego w Płocku uczniowie dowiedzieli się, jak dawniej obchodzono katarzynki i andrzejki. Wzięli udział w andrzejkowych wróżbach, np. wróżeniu z butów, losowaniu imion, zabawie z kubeczkami.









