Warsztaty piernikowe
W klasie 7a trwa odliczanie do Świat Bożego Narodzenia. Ubraliśmy w klasie choinkę. 5 grudnia byliśmy w teatrze na przedstawieniu pt. „Opowieść wigilijna”, a 11 grudnia dekorowaliśmy pierniki, które ozdobią wigilijne stoły w naszych domach. Przed nami jeszcze klasowa wigilia i wizyta św. Mikołaja, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością.










